Manažerské studium MBA

US-MBA, neboli Master of Business Administration, je manažerský vzdělávací program s dlouholetou tradicí, který Fakulta podnikatelská realizuje ve spolupráci s University of St. Francis v Chicagu – USA. Program je akreditován americkými akreditačními komisemi NCA-CASI a ACBSP.

Rozšiřte svoje znalosti a manažerské dovednosti v oblasti financí, řízení rizik, mezinárodního obchodu, strategického managementu, marketingu a dalších za přítomnosti významných českých a amerických lektorů. Vše, co se během studia naučíte, je okamžitě uplatnitelné v praxi. Tedy především ve Vaší společnosti, protože ta s Vámi půjde celým studiem a Vy budete mít možnost ji postupně vylepšovat a zpracovávat si nové pohledy v celém jejím profesním průřezu.

Co s titulem MBA získám?

Mimo celosvětově uznávaný titul MBA v našem studiu získáte zejména kvalitní know-how, výrazné zlepšení anglického jazyka díky výuce s rodilými mluvčími, ale také originální diplom z uvedené prestižní americké univerzity.

Vycestujete s námi do USA

Nově na Vás čeká také možnost vycestovat na partnerskou univerzitu do USA a absolvovat tam vybraný modul. Na cestě si užijete také návštěvu Chicaga či amerických firem a zažijete tak úžasnou atmosféru státu Illinois.

Začátek studia: září, únor
Délka studia: 1,5 roku (3 semestry)
Forma studia: víkendová, 1x za měsíc
Místo studia: Fakulta podnikatelská, VUT v Brně
Vstupní požadavky:

  • ukončené alespoň Bc. studium
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • (manažerská) praxe výhodou

Získaný titul: MBA

Více informací naleznete na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte přímo na jednom z uvedených kontaktů

Ing. Klára Jarchovská
Koordinátorka US-MBA studia
klara.jarchovska@vutbr.cz
+420 608 226 287

http://www.us-mba.cz/