Nabídka programů

Účetnictví a finanční
řízení podniku

Kombinovaná2 rokyZakončeno titulem Ing.

Program Účetnictví a finanční řízení podniku vás naučí rozumět finančním tokům a fungování podniku. Všechny tyto dovednosti vám pomůžou získat pozici nepostradatelného poradce ředitele podniku. Naučíte se stanovovat kritéria při rozhodování o projektech v mezinárodních podmínkách. Budete mít přehled, kde je nejvýhodnější získat peníze pro jejich financování. Budete umět argumentovat při jednání s bankami a investory, zlepšíte se i v komunikaci.

Pro studium tohoto programu se už očekává, že máte přehled o účetnictví a daních. Pokud ne, umožníme vám je získat studiem vybraných předmětů bakalářského studia Účetnictví a daně. Odměnou pro vás bude uznání vybraných předmětů Mezinárodní asociací certifikovaných účetních (ACCA) se sídlem ve Velké Británii. Budete třeba úspěšným finančním manažerem, metodikem účetnictví, asistentem auditora nebo specialistou v rámci finanční správy.

Studium předpokládá znalost obecného anglického jazyka minimálně na úrovni B1 Společného evropského referenční rámce pro jazyky.

Jak to vidí studenti E-přihláška

Jsme nepostradatelnými členy top managementu

1. ročník

Již od začátku stavíme na tom, že jste absolvovali bakalářské studium a máte slušný základ znalostí. Budete pokračovat ve studiu teoretické ekonomie, teorie daní, doplníte si účetnictví o specifické problémy velkých firem a finančního řízení podniků. Pokud si chcete doplnit některé znalosti, popovídejte si s garantem programu, aby vás nasměřoval.

Pojďte na FP!

Jak se dostat na FP